Herbavis - byliny a bylinky pro Vaše zdraví!

Jsme česká rodinná firma, která svou inspiraci a znalosti léčivých bylin čerpá ze 40-leté zkušeností MUDr. Marcela Paszandy.

Naším hlavním cílem je tyto klenoty přírody předávát dál, neboť "Koho neuzdraví léky, toho uzdraví příroda" - Hippokrates.

Do našeho internetového obchodu Herbavis.cz zveme každého, kdo chce pečovat o své zdraví, dobře se cítit a zůstat ve skvělé kondici.
Nabízíme čistě přírodní přípravky, bylinné čaje a také přírodní doplňky stravy - vše, co nám příroda dává pro naši vitalitu.

Návrat k bylinám s Herbavisem.

Sušené bylinky - Herbavis.czBylinné produkty - Herbavis.czFirmu Herbavis jsme založili v roce 2012 jako společnost s ručením omezeným (se sídlem v městečku Český Těšín ležící na česko-polském pohraničí) specializující se na produkty z čisté přírody, tedy produkty alternativní/přírodní medicíny.
 
Alternativní medicína je založena především na důvěře v léčivou sílu přírody. Mnozí lidé jsou, co se týče alternativní medicíny stále skeptičtí a nevěří jejím účinkům.  Často ovšem nevědí, že věda v mnoha případech dokázala, že alternativní přístup může být méně nebezpečný a dokonce i efektivnější než konvenční léčba.
 
Konvenční medicína často používá chemické substance, které nepocházejí z přírody a jejichž vedlejší účinky mohou být nepředstavitelné. Na rozdíl od moderní medicíny mají metody alternativní medicíny výhodu v tom, že nemají negativní vliv na jednotlivé orgány a působí celostně blahodárně na celý organismus.
 
Peru - Machu picchu - peruánské bylinky - Herbavis.czHerbavis ve svém portfoliu zahrnuje kvalitní přírodní produkty z Amazoniepředevším peruánské bylinky, dále bylinky z Indie, produkty z Japonska, Číny, ale také tradiční bylinky, které mnohdy najdete i ve vlastní zahrádce.

Naši snahou je minimalizovat dodatečné chemické přídatné látky v produktech, jako jsou barviva, aromata, stabilizátory, umělá sladidla, apod. Tyto látky značně zatěžují organismus, který se pak nedokáže bránit přicházející nemoci.
 
Vysokou kvalitu všech produktů zajišťuje pečlivý výběr dodavatelů a dozor Státní Zemědělské a Potravinářské Inspekce.
 
Věříme, že s našimi produkty budete nadmíru spokojeni a přejeme Vám pevné zdraví a hodně pozitivní energie do života:)

Vsaďte na léčivé účinky vzácných bylin!


Váš Herbavis