Herbavis - byliny a bylinky pro Vaše zdraví!

Jsme malá rodinná firma a svou inspiraci i znalosti léčivých bylin (jejich dávkování, přípravu, kombinace, zkušenosti s jejich využitím v léčbě) nacházíme u specialisty na alternativní medicínu MUDr. Marcela Paszandy, který má v této oblasti již více než 40 let zkušeností.

Naším hlavním cílem je tyto bylinné klenoty přírody předávat dál, neboť "Koho neuzdraví léky, toho uzdraví příroda" - Hippokrates.

Do našeho internetového obchodu zveme každého, kdo chce pečovat o své zdraví, dobře se cítit a zůstat ve skvělé kondici.
Nabízíme čistě přírodní přípravky, bylinné čaje a také přírodní doplňky stravy - vše, co nám příroda dává pro naši vitalitu.

Základem naší nabídky jsou různé druhy bylin v mleté či sušené formě a také ve formě čajů. Všechny léčivé byliny mají mimořádně pozitivní účinek na lidské tělo, vhodně jej stimulují a mobilizují buňky během pročišťujících nebo posilovacích procesů.

Bylinné produkty - Herbavis.czNabízíme léčivé rostliny z Jižní Ameriky a Asie, jejichž účinky si získaly největší uznání a byly prokázány nejen mnoha vědeckými studiemi, ale především v rámci dlouholeté tradice přírodní medicíny. Rostliny Amazonských indiánů jsou po mnoho generací úspěšně používány v boji proti jednotlivým onemocněním, ale také za účelem vybudování správné imunity. Protože pouze silný organismus dokáže porazit patogenní mikroby. Peruánské bylinky si navíc v naší zemi svými účinky získávají stále více příznivců a my se s naší nabídkou snažíme vycházet pacientům vstříc. Do našeho obchodu zveme všechny milovníky alternativních řešení pro klasickou medicínu, kteří chápou, že zdraví lze nejjednodušeji najít v darech přírody. Máme široké znalosti v oblasti účinků a použití konkrétních bylin, takže v případě pochybností Vám rádi poradíme. Všechny peruánské byliny a další léčivé rostliny nabízíme za výhodné ceny.

Firmu jsme založili v lednu roku 2012 (se sídlem na Česko – Polském pohraničí), od té doby se neustále rozvíjíme a rozšiřujeme naše portfolio. Hlavním důvodem založení Herbavisu byla chuť ke sdílení poznatků a rad odborníka na přírodní medicínu MUDr. Marcela Paszandy, pediatry a bývalého primáře dětského oddělení, který se věnuje alternativní medicíně již od roku 1989. Jeho nynější specializace spočívá ve skloubení fytoterapie (bylinkářství), iridologie (metoda rozpoznání nemoci dle duhovky oka), akupunktuře, laseroterapie, baňkování, homeopatie a jiných metodách, které jsou základním kamenem alternativní medicíny, avšak z tlaku moderní společnosti již zapomenuty. MUDr. Paszanda je stále ordinujícím lékařem v odborné ambulanci v Českém Těšíně a jeho spokojení pacienti jsou i našimi zákazníky.

Homeopatie je léčba, vycházející z antického řeckého lékařství, středověké alchymie a evropské fytoterapie (bylinkářství) a zaměřuje se na tělo pacienta jako celek, který léčí. Homeopatické přípravky stimulují organismus k lepšímu využití vlastních léčebných sil bez chemie. Některé principy homeopatie využíval již Hippokrates v 5. stol. př.n.l.

Homeopatické přípravky neléčí pouze příznaky onemocnění, ale zlepšují také celkový individuální zdravotní stav pacienta a dokážou léčit nejen akutní stavy a běžná onemocnění, ale také chronické nemoci a často se opakující potíže.

„Podívej se hluboko do přírody a pak všechno lépe pochopíš.“ — Albert Einstein.

Návrat k bylinám s Herbavisem!

Peru - Machu picchu - peruánské bylinky - Herbavis.czDůvěra v léčivou sílu přírody je základem firmy Herbavis, která ve svém portfoliu zahrnuje kvalitní přírodní produkty z celého světa. Nabízíme bylinky, které lze nalézt i na vlastní zahrádce, dále produkty z Indie, Japonska, Číny, ale specializujeme se zejména na bylinky z Amazonie, především peruánské.

Peruánské bylinky jsou rostliny, které organismus přijímá bez problémů a bez vedlejších účinků. Kromě toho mají široké spektrum využití, tudíž dokážou léčit nejen jednotlivé obtíže, ale prospívají k léčbě více oblastí či rovnou celého těla. Rostou v panenské přírodě bez chemikálií a pesticidů a u domorodých kmenů jsou považovány za svaté, zejména z důvodu síly a rychlosti účinků.

Tyto a ještě další informace o nich naše země znají díky legendě peruánského bylinkářství, kterým je Páter Edmund Szeliga (1910 – 2005) polský misionář, indiánskými kmeny nazýván El Padre (otec). Stal se objevitelem, popularizátorem a legendou peruánského léčitelství, jehož touha pomáhat druhým jej zavedla až do odlehlých krajin And a Amazonie, kde se učil pravidla života v přírodě a využívání jejích vzácných darů od domorodých kmenů.

Z těchto vzácných peruánských rostlin, a nejen z nich, je vytvořena nabídka naší firmy Herbavis, kde naleznete čistě přírodní přípravky, bylinné čaje a také přírodní doplňky stravy od dodavatelů, které pečlivě vybíráme pod dozorem Státní Zemědělské a Potravinářské Inspekce.

„Dáme-li se vést přírodou, nemůžeme v ničem pochybit.“ — Marcus Tullius Cicero - římský filozof.

Věříme, že s našimi produkty budete nadmíru spokojeni a přejeme Vám pevné zdraví a hodně pozitivní energie do života:)

Vsaďte na léčivé účinky vzácných bylin!

Váš Herbavis